O firmie

NIERUCHOMOŚCI Danuta Włoszczyna jest prężnie rozwijającym się biurem działającym na rynku nieruchomości. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, zawsze staramy się szukać skutecznych rozwiązań.

 

Naszym celem jest rzetelna, spełniającą oczekiwania obsługa Klientów w zakresie powierzonych nam transakcji pośrednictwa w sprzedaży, kupnie, zamianie, wynajmie, najmie, dzierżawie wszelkiego typu nieruchomości: lokalowych, gruntowych i budynków, o różnym przeznaczeniu.

Specjaliści - Włoszczyna NIERUCHOMOŚCI - posiadają kompleksową wiedzę i licencje zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami, z kolei wiedza z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego, pomaga w określeniu poziomu ceny ofertowej nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie w obszarze marketingu i komunikacji pozwala wdrażać skuteczne narzędzia promocyjne.
 
Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, geodetami ,bankami, doradcami finansowymi ,multi agentem ubezpieczeniowym, projektantem wnętrz, firmami remontowo-instalacyjnymi oraz firmą realizującą usługi transportowe-przeprowadzki. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu komplementarną usługę i profesjonalną pomoc.

Zapewniamy naszym Klientom to, co najważniejsze - gwarancję bezpieczeństwa obsługiwanych transakcji !


Dodatkowo bezpieczeństwo wzmacnia polisa ubezpieczeniowa od odpowiedzialności cywilnej.